اپلیکیشن سایت خود را با  اپچار بسازيد

اپلیکیشن سایت وردپرسی به شما کمک می کند تا ارتباط نزدیک تری با مخاطبان سایت/وبلاگ خود برقرار کنید. می توانید در کمتر از 5 دقیقه این اپلیکیشن را برای سایت خود سفارشی سازی کرده و تحویل بگیرید.

دانلود نمونه اپليکيشن اطلاع رسانی ساخت رايگان اپليکيشن

ويژگي هاي اپلیکیشن اطلاع رسانی اپــچار

امکانات پست ساز :

مدیر اپلیکیشن می تواند در طراحی پست های اپلیکیشن از امکان درج متن ، درج ویدیو (از آپارات) ، درج grid تمام صفحه ، درج grid ۲ تایی ، درج grid سه تایی ، درج اسلایدر ، درج دکمه استفاده کند

در grid ها ، اسلایدر و دکمه امکان لینک شدن به دسته بندی ها ، دسته بندی خاص ، پست خاص ، ایدی تلگرام و ایدی اینستاگرام امکان پذیر می باشد

امکانات فرم تماس با ما:

به کمک این قابلیت ، فرم تماس با ما به اپلیکیشن اضافه میشود و همچنین امکان ذخیره پستهای ارسالی کاربران و نمایش در پنل مدیریت ، امکان پاسخ دادن به کاربران و ارسال شدن پاسخ ها به ایمیل کاربران نیز فعال می گردد .

صفحه ساز به ازای دسته بندی های اصلی!

با استفاده از این ویژگی می توانید برای اپ خود به ازای هر دسته بندی اصلی یک صفحه مجزا با طراحی متفاوت ایجاد کنید

برقراري ارتباط تعاملي با کاربران

براي ارتباط مستقيم کاربران با شما امکانات متعددي در کاتالوگ موبايل شما تعبيه شده است. امکان ارتباط مستقيم تلفني، ارسال ايميل، ارسال پيامک، مشاهده وب سايت شما و همچنين مشاهده آدرس کسب و کار شما بر روي نقشه از آن دسته است.

همچنين کاربران با ثبت نظرات خود در رابطه با محصولات شما و همچنين دادن امتياز به محصولات موجود در کاتالوگ موبايل شما مي توانند با شما ارتباط بر قرار کنند. .

ارسال نوتيفيکيشن

شما مي توانيد در هر زمان به طور مستقيم به تمام کاربراني که اپليکيشن شما را روي گوشي شان نصب کرده اند پيام ارسال کنيد و آنها را از اخبار و رويداد هاي جديد در خود مطلع سازيد.

با استفاده از این ویژگی می توانید بر اساس نیاز کاربر و انتخاب او به هر دسته بندی نوتیفیکیشن ارسال کنید

امکانجستجو

با استفاده از امکان جستجو مي توانيد به راحتي در ميان صفحات موجود در اپليکيشن جستجو کنيد

تخفیف ویژه اپلیکیشن ساز اپچار