نصب‌های فعال 5983
اخرین بروزرسانی 1397/11/03 14:14:38

فروشگاه مرکزی محک و آینهلتوضیح

فروشگاه مرکزی محک و آینهل ارائه کننده مستقیم محصولات محک و آینهل به مشتریان محترم در ایران میباشد. در راه ارتقاء کیفی خدمات وب سایت ما در سال 1389 راه اندازی شد و از طریق سیستم منحصر به فرد با ارسال پیامک برای هر محصول آگاهی و اطلاعات لازم رابه مشتریان ارائه میکرد. در حال حاضر به منظور دسترسی راحت تر به محصولات و اطلاع از محصولات جدید و جشنواره ها برنامه موبایل فروشگاه مرکزی محک و آینهل جهت خدمت رسانی به شما سروران ارجمند در دسترس است. تاریخ چه شرکت البرز ابزار

شرکت البرز ابزار در سال ۱۳۶۱ با احداث کارخانه ای در شهر صنعتی البرز وارد حیطه صنعت و تجارت شد. اولین محصول شرکت که با برند محک به بازار عرضه شد نمونه ای از ماشین سنگ سنباده بود. با توجه به موقعیت حاصل شده خیلی زود تولید انواع مختلف ماشینهای سنگ سنباده در دستور کار شرکت قرار گرفت. در ادامه روند فعالیت با توجه به امکانات ایجاد شده بواسطه همکاری با شرکتهای هانینگ آلمان و هوپ الکتریک تایوان تولید اقلام جدیدی از ابزار آلات برقی را آغاز نمود.

در سال ۱۳۷۸ شرکت مبادرت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9000 نمود و در سال ۱۳۷۹ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 گردید. ضرورت رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی شرکت را بر آن داشت تا به موازات تولید در داخل کشور دامنه فعالیت های خود را به هنگ کنگ و چین نیز توسعه داده و از طریق همکاری نزدیک و تنگاتنگ با کارخانه جات کاملاً پیشرفته اقدام به تولید محصولات مشترک با نام تجاری محک نماید.

بدیهی است که در این راه، تجربه ۲۹ ساله تولید و شناخت از نیاز صنعت گران کشور به همراه توان و ظرفیت واحد طراحی و مهندسی شرکت دو عنصر اساسی در انتخاب صحیح شرکای خارجی جهت تولید و عرضه بیش از دویست نوع محصول مشترک بود.

شرکت البرز ابزار در سال ۱۳۸۲ با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت آینهل آلمان توزیع محصولات این شرکت در ایران را نیز به عهده گرفت.

شرکت البرز ابزار در سال ۱۳۸۳ با ارتقاء سیستم کیفیت مستقر در شرکت موفق به کسب گواهینامه ISO 9001:2000 گردید.

در سال ۱۳۸۵ پس از عقد قرارداد با شرکت Baida Deli ماشین آلات چوب و MDF شامل پنل بر ها و لبه چسبان ها که در چین تولید و با برند محــک عرضه می گردد نیز در رنج کاری شرکت قرار گرفت.

در سال ۱۳۸۸ با توجه به تمایل روز افزون صنعت ساختمان به مصالح جدید ماشین آلات ساخت و مونتاژ درب و پنجره UPVC مورد توجه شرکت قرار گرفت که پی از مطالعه فراوان، شرکت Wolftech ترکیه که سوابق همکاری نزدیک با یک شرکت آلمانی را در کارنامه خود دارد به عنوان سازنده انتخاب شد. و عرضه این ماشینها پس از طی دوره های آموزشی در رابطه با نصب، راه اندازی و اپراتوری آنها آغاز گردید. محصولات شرکت Wolftech طی یک قرارداد انتقال تکنولوژی با یک شرکت آلمانی طراحی و همگی در ترکیه ساخته شد و توسط شرکت البرز ابزار در ایران عرضه می گردد.