توضیح

دنبال یک راه ساده و ارزان برای شستن لباس هایتان هستید؟ وقت مراجعه به خشکشویی را ندارید؟ لکه های روی لباستان پاک نمیشود ؟ و یا شرکت یا ارگانی هستید که نیاز به استفاده مداوم از خدمات خشکشویی را دارید؟ ” زود شور ” در دستان شماست !

تمامی کاربران سیب‌اپ پس از نصب این برنامه می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف sibapp20X از ۲۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند. (معتبر به مدت ۱۰ روز تا پایان روز ۶ مهر)

از طریق اپلیکیشن و یا زودشور شما میتوانید تعداد و نوع لباس و نوع شستشو را مشخص کنید تا بلافاصله پس از تأیید ، با شما تماس بگیرند و برای دریافت لباس با شما هماهنگ کنند. سپس لباس های شما برای انجام خدمات، به بهترین خشکشویی های منطقه، گزینش شده توسط زود شور، فرستاده شده و بعد از ۴۸ ساعت (بغیر از روزهای تعطیل) بسته به نوع لباس آماده تحویل میشود . دراین مرحله همکاران ما با شما تماس میگیرند و در زمان مورد نظر شما ، لباسهایتان را تحویل خواهند داد. لازم بذکر است که زود شور در هر مرحله ( ثبت سفارش – دریافت – تحویل ) شما را از طریق پیامک، باخبر میکند و همچنین تمامی البسه از زمان دریافت تا زمان تحویل بطور کامل بیمه خواهند شد .

دریافت و تحویل رایگان ، کیفیت عالی و تضمین خدمات ، قیمت ارزان ، سرویس دهی تا ساعت ۲۴ هر روز هفته و همچنین مشتری مداری محض ، ویژگی های بارزیست که زودشور را از دیگر رقبایش متمایز کرده است .