ارتقا برند اپلیکیشن با دید 360درجه ای

ارتقا برند اپلیکیشن با دید 360درجه ای

شما به عنوان   یک مدیر اپلیکیشن  و یا یک بازاریاب باید دیدی وسیع و همه جانبه نسبت به مشتریان و بازار روز داشته باشید به عبارتی دیگر شما فقط نباید آمار تعداد  نصب اپلیکیشن خود را داشته باشید. بلکه شما باید

مشتریان خود را از لحاظ اینکه به چه اپلیکیشنی نیاز دارند ؟و چرا اپلیکیشن شما را نصب و یا از نصب خارج کردند بپردازید ؟ و همچنین اطلاعات دیگر از قبیل اینکه کاربران تان چقدر فعال هستند ؟ چند وقت یکباراز آپ شما

استفاده می کنند و به چه منظور؟

با داشتن جواب این سوالات و هزاران سوال اساسی دیگر می توانید استراتژی های موفق تری برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی  طراحی کنید .

دید 360 درجه ای دیدی است که به صورت جامع  از قبل از تولید و ساخت اپلیکیشن تا بعد از تولید را در بر میگیرد و در ارتقا برند اثر می گذارد.

ارتقا برند

 1 .قبل از ساخت اپلیکیشن:

شما قبل از اینکه دست به کار تولید اپلیکیشنی شوید باید با سلایق کاربران به خوبی آشنا باشید. و یکسری اطلاعات اولیه از کاربران اینترنتی داشته باشید مانند:

1 .کاربران بیشتر چه کلماتی را جستجو می کنند ؟

2 . کاربران بیشتر جذب چه تصاویر و مطالبی می شوند؟

3 .کاربران از کدام یک از روش های تبلیغاتی بیشتر استقبال کرده اند؟

4 . رابطه کاربران با فضاهای مجازی و تبلیغات از طریق انها به چه شکلی می باشد؟

5 . در حال حاظر کاربران بیشتر به دنبال چه نوع اپلیکیشن و خدماتی هستند؟

و سوالات از این قبیل . پاسخ این سؤالات به شما کمک میکنند که بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های بیهوده بتوانید اپلیکیشنی را ایجاد کنید که کاربران را جذب خود کند و به ارتقا برند شما کمک کند.

2 . بعد از ساخت اپلیکیشن :

زمانی که آپ تولید شد و به وسیله کاربر دانلود شد به منزله شروع کار شما می باشد . اگر شما مرحله یک را به خوبی رعایت کرده باشید پس دارای اپلیکیشنی هستید که نیاز های امروز کاربران تان را تأمین می کند و در نتیجه خود کاربر برای شما به عنوان یک بازاریاب شروع به فعالیت می کند و آپ شما را با دیگران به اشتراک می گذارد و ترغیب می شود که اپلیکیشن شما را به صورت پرداخت درون سازمانی و یا نسخه کل آنرا خریداری و استفاده کند.

حال نوبت تبلیغات و بازاریابی اپلیکیشنی شما فرا رسیده است در این مرحله می توانید برند و خدمات خود را تبلیغ کنید در نظر داشته باشید اپلیکیشن های که صرفا جنبه تجاری داشته باشد مخاطبان زیادی را به خود جذب نمی کند.

حال که کاربران زیادی از آپ شما بهره می برند باید با روش های که قبلا ً با تست و خطا یا مطالعه به آن رسیده اید کاربران را به مشتریان دائمی اپلیکیشن خود تبدیل کنید و با استرتژی های حساب شده از اینکه کاربر تصمیم به حذف اپ شما بکند جلوگیری کنید.

و بدانید در هر تجارتی رابطه دوطرفه با مخاطب و تأمین نیازهای مخاطبان می تواند نقش کلیدی در موفقیت شما داشته باشد.

شما میتوانید با اپلیکیشن ساز آنلاین اپچار اپلیکیشن خود را بسازید.

نظرتون درمورد این مقاله چیه؟!
fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟