ساخت اپلیکیشن اندروید و ios برای موبایل

ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

در دنیای امروز بازاریابی اینترنتی و تجارت های الکترونیک جای خود را به عنوان محبوب ترین روش های ارائه خدمات باز کرده اند. امروزه بیش از 90% ارتباط کاربران با دنیای مجازی از طریق شبکه های موبایل و گجت های هوشمند است، بنابراین ساخت اپلیکیشن های اندروید و  ios موبایل می توانند راهی بسیار مناسب و تضمینی برای ارائه خدمات و محصولات بیزینس های مختلف به کاربران باشند.

اما ساخت اپلیکیشن های اندروید و  ios موبایل گاها کاری دشوار و نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار زیاد است و به همین دلیل بسیاری از افراد ایده های ناب و فرصت های شغلی خوب را فقط به علت نداشتن وقت، تجربه  و سرمایه کافی برای ساخت اپلیکیشن از دست می دهند.

اپلیکیشن ساز اپچار ،شروعی دوباره برای افرادی است که می خواهند به آسانی و تنها با چند کلیک ساده با صرف هزینه کم و در عین حال دریافت بالاترین کیفیت برای برنامه های موبایلی، صاحب یک اپلیکیشن اندروید یا ios شوند و از طریق آن کسب و کار خود را به کاربران معرفی کنند.

تیم ما با ارائه خدمات ساخت انواع اپلیکیشن ها و برنامه های اندروید و ios برای موبایل به شما در توسعه کسب و کارتان کمک خواهند کرد. موفقیت ما در گرو موفقیت و رضایت مندی شما کاربران عزیز است. برای ساخت اپلیکیشن اندروید یا ios  اختصاصی خود بدون نیاز به برنامه نویسی کافی است به صفحه ساخت اپلیکیشن مراجعه کنید.

اپلیکیشن شما فقط با چند کلیک ساده درست خواهد شد. تیم پشتیبانی اپچار همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ساخت برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل و وب سایت می باشد .

ساخت برنامه موبایل

پلتفورم های مختلفی برای ساخت برنامه های موبایل وجود دارد. در شرکت ما خدمات ساخت اپلیکیشن برای دو پلتفرم پر طرفدار اندروید و ios انجام می شود. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از خدمات ما به راحتی وبسایت خود را به اپلیکیشن موبایل وصل کرده و تمام خدمات و ویژگی های ارائه شده در وب سایت خود را به راحتی توسط اپلیکیشن موبایل به کاربران نمایش دهید.

ساخت اپلیکیشن اندروید

شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن ساز اپچار به راحتی و با چند برنامه اندروید خود را بسازید و آن را از طریق مارکت های اندرویدی مانند بازار و گوگل پلی برای فروش  و عرضه به مشتریان خود قرار دهید. تیم ما علاوه بر خدمات ساخت اپلیکیشن اندرویدی آنلاین، خدمات سفارشی سازی اپلیکیشن های اندروید را نیز انجام می دهند.

به این صورت که اگر شما تمایل به ساخت نوع خاصی از اپلیکیشن موبایل با ویژگی هایی مخصوص به کسب و کار خود دارید ما این اپلیکیشن ها را براساس نیازهای خاص شما شخصی سازی خواهیم کرد. برای شخصی سازی کافی است ویژگی هایی را که برای اپ خود در نظر دارید برای تیم پشتیبانی ما ارسال کنید. برنامه نویسان ما این ویژگی ها را بررسی کرده و اپ شما را مطابق با نظرات شما تولید خواهند کرد.

ساخت برنامه ios

در کنار ساخت اپلیکیشن های اندرویدی، تیم ما خدمات تولید و ساخت اپلیکیشن   ios برای موبایل های اپل را نیز انجام  می دهند. در صورتی که مشتریان هدف شما از این پلتفرم برای استفاده از خدمات شما استفاده می کنند، شما می توانید  اپلیکیشن ios خود را به راحتی از طریق اپساز اپچار تهیه نمایید.پس از ساخت تیم ما اماده ثبت و انتشار اپلیکیشن شما در itunes یا سایر مارکتهای ios هستند.

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios برای سایت

در بسیاری از کسب و کارها، این سوال مطرح می شود که اپلیکیشن موبایل بهتر است یا سایت؟ ما به شما میگوییم که نیازی نیست بین این دو یکی را انتخاب کنید! با استفاده از ثبت نام در سایت اپچار و دریافت اپلیکیشن برای سایت ،شما می توایند به راحتی با نصب افزونه ما بر روی سایت خود، تمام اطلاعات سایت خود را به زیبایی بر روی پلتفرم موبایل نیز به کاربران نمایش دهید.

همچین با استفاده از تنطیمات موجود در اپ موبایل شما می توانید المان های صفحه اول اپلیکیشن خود را تغییر داده و انها را بهترین رابط کاربری در اختیار مشتریان خود قرار دهید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اپلیکیشن های اندروید و ios برای سایت های word-press کلیک کنید.

ساخت اپلیکیشن اندروید

حرف آخر
ایده های ناب خود را فراموش نکنید، به راحتی اپلیکیشن بسازید، آنرا در مارکت های اندرویدی  به اشتراک بگذارید و کسب و کار خود را گسترده کنید. ساخت اپلیکیشن های اندروید و ios بدون نیاز به برنامه نویسی توسط تیم اپچار شما را قادر می سازد تا زمانی را که باید صرف ساخت اپلیکیشن کنید، صرف بازاریابی و افزایش فروش خود کنید.

نظرتون درمورد این مقاله چیه؟!
fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟