مزایای اپلیکیشن تجاری

مزایای داشتن اپلیکیشن تجاری:

اگر برای شماپیش آمده از خود سؤال کنید داشتن یک اپلیکیشن تجاری چه مزیت های برای ارتقا برند و تجارت شما  دارد ما سعی کردیم  در این مقاله  با ذکر یکسری مزیت های کلیدی پاسخ این سؤال شما را بدهیم:

لیست مزایای اپلیکیشن تجاری

1 .ارتقا خدمات به مشتریان :

با داشتن اپلیکیشن  تجاری می توانید خدماتی که به مشتریان می دهید ارتقا دهید زیرا خدمات تان به سهولت و بدون محدودیت زمان و مکان  در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

 2 . معرفی محصولات و خدمات در سطح وسیع تر:

با داشتن اپلیکیشن  تجاری شما می توانید محصولات  خود را در شبکه های اجتماعی با کاربران به اشتراک بگذارید . همچنین قراردادن اپلیکیشن تان در مارکت های اپلیکیشن می تواند باعث شود تعداد افرادی که با برند تجاری شما آشنا شوند افزایش پیدا کند.

3 . ارتقا بازاریابی و فروش:

ابزارهای مؤثر جهت ارتقا کسب وکار شما می باشد .

4 . افزایش وفاداری مشتریان:

اپلیکیشن تجاری ابزارهایی موثر و کارآمد که موجب وفاداری بیشتر مشتریان به شما می شود.

5 . گسترش نام برند  شما:

با توجه به کارایی و توانایی این ابزار می توان باعث شود برند شما روز به روز توسط تعداد بیشتری شناخته شود که این امر باعث گسترش نام آوازه و برند شما می شود.

6 . بدون نیاز به اینترنت:

اپلیکیشن های تجاری می توانند به صورت آفلاین نیز به مشتریان خود خدمات ارائه دهند.

7.بازاریابی با کمک مشتریان:

همان طور که در مقالات قبلی گفته شد در صورتی که یک اپلیکیشنی بتواند نیازهای روز کاربران را تأمین کند به وسیله همان کاربران به دیگران معرفی می شود که این امر دارای  مزیتهای از قبیل بازاریابی بدون صرف هزینه اضافی و گسترش برند می باشد.

8. ثبت برند در ذهن مشتری:

هنگامی که کاربری اقدام به دانلود اپلیکیشن تجاری  شما می کند این امکان برای شما فراهم می شود که همیشه  برند تجاری شما در دسترس و جلوی دید مشتریان باشد.

9 .گرفتن سریع بازتاب مشتریان:

این ابزار با توجه به امکان ثبت نظرات مشتریان می واند نظرات مثبت و منفی آنها را خیلی سریع به شما  اعلام دارد .

10 .صرفه جویی در هزینه بازاریابی:

شما می توانید از طریق اپلیکیشن کاتالوگ و اشتراک گذاری آن توسط مشتریان در شبکه های اجتماعی در هزینه تبلیغات تان صرفه جویی کنید.

11 .داشتن برند تجاری اختصاصی :

شما با ثبت برند تجاری خود در Google play  وApple appstore دیگر امکان ثبت برندی همنام برند شما نمی باشد.

البته امروزه دیگر اپلیکیشن کاتالوگ به تنهایی کافی نیست و کاربران علاقه دارند روش های ثبت سفارش نوین را طی کنند. در یک اپلیکیشن فروشگاهی، علاوه بر لیستی از خدمات و محصولات شما، امکان خرید نیز برای کاربران تعبیه می شود. در اپلیکیشن ساز اپچار، شما می توانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را داشته باشید.

نظرتون درمورد این مقاله چیه؟!
fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟