مزیت اپلیکیشن فروشگاهی : 5 تاثیر مهم در رشد برندها

مزیت اپلیکیشن فروشگاهی : 5 تاثیر مهم در رشد برندها

دوره زمانه عوض شده و تکنولوژی های ارتباطی در همه بخش های زندگی ما تاثیر گذاشته است. از این رو، بکارگیری جدیدترین امکانات و فناوری های روز دنیا توسط شرکت ها اجتناب ناپذیر است.

اپلیکیشن های فروشگاهی اندروید و iOS به سرعت در حال رشد و توسعه اند و همه جا از آنها استفاده میشود. بسیاری از کسب و کارها و کارآفرینان هوشمند و آینده نگر نیز به دنبال طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی رفته و از امکانات آن برای رشد و پیشرفت برند خود بهره گرفته اند. ما در این مقاله اپچار 5 مزیت اپلیکیشن فروشگاهی و تاثیر آن در رشد و پیشرفت کسب و کارها را بررسی خواهیم کرد. تا پایان با ما همراه باشید.

1- برندسازی اولین مزیت اپلیکیشن فروشگاهی

لوگو و شعار برند شما همیشه روی صفحه موبایل مشتریانتان قرار خواهد داشت. بنابراین هرگاه مشتریان به محصولاتتان نیاز داشته باشند قطعا شما را به یاد می آورند، زیرا نام و لوگوی شما را مدام مقابل چشمانشان دیده اند. این مزیت رقابتی مهمی است، و شما را از رقبایی که اپلیکیشن موبایل ندارند متمایز میسازد. بنابراین، اگر قصد دارید شناخت و آگاهی مخاطبان را نسبت به برند کسب و کارتان اتقاء دهید و برندسازی تان را تقویت کنید، این مزیت اپلیکیشن موبایل در این کار به شما کمک فراوانی میکند.

2- بهبود خدمات امور مشتریان

مشتریان شما با استفاده از اپلیکیشن موبایل قادر خواهند بود که در هر زمان و مکان به محصولات و خدمات شما دسترسی داشته باشند. اگر امکان ارائه خدمات پاسخگویی 24 ساعته برایتان میسر نیست، میتوانید این کار را از طریق اپلیکیشن موبایل انجام دهید. لیست محصولات و ویژگی های آنها به همراه امکاناتی نظیر پیام گیر، سوالات متداول، و پرسش و پاسخ را میتوانید از طریق اپلیکیشن موبایل ارائه کنید.

3- مزیت اپلیکیشن فروشگاهی در بازاریابی

اپلیکیشن موبایل یک ابزار ارزشمند برای بازاریابی است. زیرا میتوان آن را به شبکه های اجتماعی متصل کرد. کاربران از این طریق میتوانند اطلاعات و امکانات اپلیکیشن شما را با خانواده و دوستانشان به اشتراک بگذارند. بدین ترتیب، اپلیکیشن و برند شما با هزینه کم به دیگران معرفی خواهد شد. دیگر مزیت اپلیکیشن موبایل، امکان ارسال نوتیفیکیشن (اعلان) است. شما با ارسال نوتیفیکیشن میتوانید جدیدترین رویدادها، پیشنهادات ویژه و تخفیفات را به سرعت به اطلاع مشتریانتان برسانید.

4- جذب مشتریان بیشتر

در نظر داشته باشید که بسیاری از مخاطبان هنگامی که داخل اتوبوس، تاکسی، مترو، و حتی هنگام پیاده روی، درحال حرکت هستند از گوشی موبایلشان استفاده میکنند. بنابراین اگر شما برای این مواقع که وقتشان آزاد است اپلیکیشن موبایل کاربردی، مفید و جذابی پیشنهاد دهید قطعا از آن استقبال خواهند کرد و چه بسا که آن را به همسفرانشان هم پیشنهاد دهند.

بیشتر بخوانید: ساخت برنامه اندروید و iOS پایان کار نیست! قدم بعد، بازاریابی است!

5- افزایش درآمد

اپلیکیشن موبایلی که امکان خرید آنلاین کالا داشته باشد میتواند مانند سایر کانالهای فروش، مثل مغازه و فروشگاه آنلاین، تبدیل به منبع درآمدی جدیدی شود. رزرو رستوران، خرید بلیط سینما، خرید کالا و خدمات، و سایر فعالیت های مشابه، تنها با چند بار لمس صفحه گوشی امکان پذیر خواهد بود.

در حال حاضر، بسیاری از کسب و کار ها از این مزیت اپلیکیشن فروشگاهی استفاده میکنند.

بسیاری از صاحبان شرکت ها و کسب و کارها هنوز بامزیت اپلیکیشن فروشگاهی و ظرفیت های فراوان آن آشنا نیستند. اپلیکیشن موبایل میتواند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش بهره وری، کارآمدی و رقابت پذیری شرکت ها داشته باشد و مزیت رقابتی ارزشمندی را به آنها ارائه کند.

اگر به دنبال روش جدیدی برای یافتن مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان وفادار هستید، پاسخ «اپلیکیشن فروشگاهی اندرویدی  و  IOS » است. روش های مختلفی نیز برای طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندرویدی و  IOS  وجود دارد.

از استخدام برنامه نویس موبایل گرفته تا سفارش اپلیکیشن اختصاصی و استفاده از خدمات اپلیکیشن ساز آنلاین. البته اگر در حال حاضر وب سایت دارید میتوانید به راحتی اپلیکیشن خود را به صورت آنلاین و خودکار بسازید، امکانات و افزونه های مورد نیازتان را به آن اضافه کنید، و از آن استفاده کنید.

نظرتون درمورد این مقاله چیه؟!
fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟