نکات طلایی در طراحی اپلیکیشن های IOS :

نکته های طلایی برای طراحی اپلیکیشن های IOS :

قبل از ساخت اپلیکیشن برای هر سیستم عاملی اعم از اندروید یا  IOS  باید فاکتورها و ضوابطی را در نظر داشته باشید که اپلیکیشن تان در اپ استورها رد نشود.

نکات طلایی که در طراحی اپلیکیشن های IOS که باید مد نظر بگیرید  عبارتند از:

1 . اپلیکیشن شما اگر بر روی سیستم عامل های مختلفی کار می کند نیازی نیست که در  اپلیکیشن تبلیغ کنید  می توانید این مزیت را بر روی یک وب سایت تبلیغ کنید زیرا اپل آن را رد خواهد کرد.

2 . در لوگوی تان به هیچ وجه از لوگو آیفون و یا طرحی از آیفون به کار نبرید و اگر فقط اسم اپلیکیشن تان هم  بازی با حروف و کلمات apple باشد مانند  iapp

3 .منوهای  خود را مانند منوهای پلتفرم ios نباشد این کپی برداری باعث می شود که اپل در بررسی های که انجام می دهد اپلیکیشن شما رد شود.

4 . باید این نکته را یا دآوری کنم که اپل پرداخت درون برنامه ای را فقط درون خودش مجاز میداند برای حل این مشکل می توانید یک حساب کاربری در iTunes ایجاد کنید  البته برای کاربران ایرانی این کار به آسانی ممکن نیست .

5 . هیچ گاه نسخه آزمایشی که حاوی کلماتی مانند beta ، test ،preview  و یا نسخه که دارای صفحه و ویجت های خالی باشد  برای اپل ارسال نکنید .

6 . اپلیکیشن خود را از نظر عملکردی از هر لحاظ تست کنید اپل طرفدار برنامه های است که عاری از هرگونه باگ و اشکال می باشد و در صورتی که اپلیکیشن تان دارای کوچکترین ایراد باشد و یا کارایی پایین باشد رد خواهد شد.

7 . معمولا اگر اپلیکیشن تان جامعه کوچکی را در بر می گیرد نمی توانید بر روی اپل حساب کنید زیرا هدف اپ استورها اپلیکیشن های است که مخاطبین زیادی را در بر بگیرد.

8 . در توصیف اپلیکیشن و کارایی آن صادق باشید در صورتی که قصد دارید گزینه های بیشتری به اپلیکیشن تان اضافه کنید آنها را یادآوری نمایید.

9 . در طراحی اپلیکیشن برای ios گرافیک چشم نواز را فراموش نکنید .

10 .محتوی غنی  برای اپ استورهای اپل دارای اولویت بالایی است .

در اپلیکیشن ساز اپچار، شما می توانید اپلیکیشن های IOS خود را برای وب سایت های فروشگاهی تان ایجاد کنید و آنها را در استورهای داخلی و حتی اپ استور منتشر کنید.

نمونه ای از اپلیکیشن های  ios اپچار:
اپلیکیشن های IOS

نظرتون درمورد این مقاله چیه؟!
fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟