آشسرای نمونه

ما همیشه و همه جا با شما هستیم

طعمی به یاد ماندنی، از گذشته‌های دور

آش‌سرای نمونه با بیش از سی سال سابقه فعالیت در صنعت غذایی، در اسفندماه ۹۷ با ثبت برند خود و به روز رسانی سیستم خدمت رسانی و تهیه غذا در شهر اصفهان، به فعالیت خود انسجام بیشتری بخشیده است. سعی و تلاش ما در این مجموعه، ارائه غذای اصیل ایرانی با بهترین کیفیت و به صورت منحصر به فرد در سطح استان می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن آش‌سرای نمونه شما می‌توانید بهترین غذا را از ساعت 5 الی 21 به صورت تمام وقت، به راحتی در عرض چند ثانیه سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن به صورت رایگان در محل خود دریافت کنید.

همچنین می‌توانید دستور پخت انواع غذاهای سنتی را که از تجربه آش‌سرای نمونه می‌باشد مانند یک کتاب همه جا همراه خود داشته باشید.

افزونه‌های استفاده شده

بلاگ

اگر در فروشگاه خود علاوه بر فروش کالا و خدمات، وبلاگ دارید، می‌توانید از طریق این افزونه، آن را در منو اپلیکیشن و صفحه‌ی اول آن اضافه نمایید و اپ کامل‌تری داشته باشید.

افزودن نقشه در سفارش

با استفاده از این ویژگی، مشتری در هنگام ثبت سفارش می‌تواند آدرس خود را از روی نقشه انتخاب و شما لینک لوکیشن کاربر را در سفارش مشتری مشاهده می‌کنید.

ویرایش فیلدهای تسویه حساب

شما می‌توانید هر کدام از فیلدهای فرم تسویه‌ حساب ووکامرس را به سلیقه خود حذف و یا عنوان ونوع فیلدها را عوض نمایید.

ویترین اپلیکیشن‌ها
نمونه

تراب حسینی

یونش
یونش

یونش

تامین هوشمند انرژی

آیا می خواهید اپلیکیشن شما در ویترین اپچار ثبت شود؟

مشتریان اپچار، با پر کردن فرم زیر شانس دیده شدن در سایت اپچار را دارند.

fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟