zood

zoodshoor

خشکشویی آنلاین

اپلیکشن خدمات خشکشویی به صورت آنلاین

از طریق این اپلیکشن میتوانید کلیه خدمات خشکشویی خود را بدون پرداخت هزینه اضافه ( حتی هزینه حمل و نقل) به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین از تخفیفات دوره ای و هدایای ما نیز بهره مند شوید!!!

پس از ثبت درخواست از طریق اپلیکشن و یا وب سایت zoodshoor.com ، همکاران ما جهت هماهنگی تحویل لباس های شما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی زمان دریافت ، با ماشین های مجهز و مخصوص خدمات خشکشویی به محل شما آمده و لباس های شما را تحویل میگیرند و پس از شصتشو و یا اطو بخار و هماهنگی های لازم ، مجددا برای تحویل لباس های شما مراجعه میکنند.

این خدمات فعلا فقط برای مناطقی از تهران ارائه میشود.

 
زودشور

،،

من با اپچار کار کردم، به نظرم اول از همه تیم فوق العاده ای دارن، بچه های بسیار متعهد و با ادبی تیم اپچار رو تشکیل میدن. سال 95 بعد از بررسی سرویس های خارجی و داخلی در نهایت تصمیم گرفتیم، mvp خودمون رو با بچه های اپچار ببریم جلو. طی سال های فعالیت مون، تغییرات بسیار زیادی رو اعمال کردند و تا حد بسیار زیادی، با هزینه های معقولی، نیازهای ما را بعنوان یک استارت آپ خدماتی برطرف کردند. همیشه روی اپچار بعنوان یک تیم همراه میشه حساب کرد.

رهی

محمد رهی

white_background
آلکاپیدا

آلکاپیدا

به روزترین و شیک ترین لباس های روز

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.