مطالب پر بازدید

سوالات متداول

در سایت ما، می توانید اپلیکیشن مخصوص وب سایت فروشگاه ووکامرسی خود را ایجاد کنید. همچنین افزونه های جانبی برای این نوع اپلیکیشن ها ارائه می شود. اگر اپلیکیشنی دارید که میخواهید در استوری منتشر کنید، می توانیم به شما کمک کنیم. 

برای ساخت اپلیکیشن در اپچار، باید حتما وب سایت داشته باشید. باید وب سایت با وردپرس و ووکامرس ایجاد شده باشه. در صورتی که سایت ندارید، می توانیم برای شما طراحی کنیم. برای آگاهی از هزینه ی طراحی سایت، با ما تماس بگیرید.

شما می توانید اپلیکیشن اندروید را ایجاد نمایید و یک ماه تست نمایید. محدودیتی در ساخت اپ های تستی برای هر دامنه وجود ندارد.

برای ساخت اپلیکیشن شما نیاز به دانش فنی و کدنویسی ندارید. کافی است تنظیمات را مطابق راهنما انجام بدهید و یک اپلیکیشن حرفه ای داشته باشید.

برای ساخت اپلیکیشن کافی است دکمه ی ساخت اپلیکیشن را بزنید. در صفحه ی باز شده، رنگ مدنظر خود را انتخاب کنید. در مرحله ی بعدی افزونه ی اپچار را دانلود و نصب نمایید. آدرس سایت را بدهید و به مرحله ی بعد بروید. در این مرحله باید اطلاعات اپلیکیش مثل لوگو و ایکون و … را وارد نمایید. سپس در مرحله ی بعد خلاصه ی سفارش قرار دارد. با زدن دکمه ی ثبت و دریافت رایگان اپلیکیشن، اپلیکیشن طی چند دقیقه ساخته شده و تحویل می شود. کافی است از طریق افزونه ی نصب شده بر روی سایت تان، دیزاین و تنظیمات مدنظر خود را اعمال نمایید.

اپلیکیشن های اپچار نیتو هستند و به راحتی در استورهای معتبر قابل انتشار می باشند. شما می توانید نسخه های اندرویدی خود را در کافه بازار، مایکت، گوگل پلی و … منتشر کنید. اپ  IOS را نیز در اناردونی، سیب اپ منتشر کنید. برای انتشار اپ  IOS در اپ استور ما راه ویژه ای داریم در صورت نیاز تماس بگیرید.

هر اپلیکیشنی که در اپچار تهیه می کنید به صورت سالانه می باشد و باید هر سال تمدید شود. برای افزونه های جانبی که تهیه می کنید، لایسنس همیشگی می باشد و نیازی به پرداخت هزینه به صورت سالانه نمی باشد. هزینه های هر مورد مطابق قیمت های بخش قیمت ها و افزونه ها می باشد.

اپلیکیشن با تعداد نصب بالا، هیچ مشکلی نخواهد داشت و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

اپچار دسترسی به اطلاعات سایت شما ندارد و ارتباط بین اپلیکیشن و سایت نیز با توکن اختصاصی و به صورت امن می باشد. تنها  اطلاعات پایه ای ساخت اپلیکیشن همانند لوگو و ایکون و… که در زمان ساخت اپلیکیشن استفاده شده است در سایت ما قرار دارد و ما به آن دسترسی داریم.

کدهای اپلیکیشن ها در اختیار اپچار می باشد و به هیچ عنوان به کاربران داده نمی شود. مواردی که کاربران از سایت اپچار دریافت می کنند، فایل افزونه ی اپچار، فایل  APK اندروید و ipa برای  ios می باشد.

در صورتی که نیاز به سفارشی سازی دارید، با تیم ما مطرح نمایید. در صورت تایید تیم فنی، به شما اعلام هزینه می شود و مطابق زمانبندی اعلامی اجرایی می شود.

نام اپچار در هیچ جایی از اپلیکیشن نمی باشد اما پکیج نیم و امضای اپلیکیشن ها به نام اپچار می باشد. در صورت نیاز به پکیج نیم و امضای اختصاصی می توانید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی اپچار از راه های چت آنلاین، تلگرام،  واتس اپ، تماس و تیکت می باشد. در ساعات اداری کارشناسان ما پاسخگو می باشند.
توجه نمایید موارد فنی بسته به حجم کار و اولویت کاری، زمان  پاسخگویی بیشتری دارند.

fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟