nanosun

دنیایی بزرگ در ابعاد کوچک

گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان نماینده انحصاری کمپانی Global Prefer آلمان در خاورمیانه و آسیای مرکزی می باشد. 
برای آشنایی با محصولات شرکت نانوسان، کاتالوگی تعبیه شده است که با نصب آن می توانید با محصولات آشنا شده و بازاریابان شرکت نیز می توانند  ارائه ی مناسبی از کالای شرکت داشته باشند.

افزونه‌های استفاده شده

بلاگ

اگر در فروشگاه خود علاوه بر فروش کالا و خدمات، وبلاگ دارید، می‌توانید از طریق این افزونه، آن را در منو اپلیکیشن و صفحه‌ی اول آن اضافه نمایید و اپ کامل‌تری داشته باشید.

صفحه ساز بلاگ

در صورتی که از افزونه‌ی بلاگ دراپلیکیشن استفاده می‌کنید, می‌توانید از طریق المان‌های این صفحه‌ساز, پست‌های زیبا و مناسب‌تری برای اپلیکیشن تولید نمایید.

اضافه کردن ویدیو به محصول

علاوه بر عکس محصول، ویدیو نیز قرار دهید. ویدیو‌های آموزش استفاده از محصول و یا معرفی را در خود اپ مشاهده کنید.

اضافه کردن ویدیو به پست

با این پلاگین ویدیو مربوط به مقاله را از هر جایی (وب سایت خودتان یا سایت های دیگر) به مقاله اضافه نمایید و در خود اپلیکیشن مشاهده نمایید.

نوتیفیکیشن پیشرفته

نوتیفیکیشن‌های دارای عکس و دارای لینک ارسال کنید. زمانی‌که بر روی نوتیفیکیشن‌های لینک دار کلیک کنید، محصول یا مقاله لینک شده، باز می‌شود.

لاگین اجباری

با استفاده از این پلاگین، بعد از لود شدن صفحه‌ی اسپلش، قبل از مشاهده محصولات و صفحه‌ی اول اپلیکیشن، از کاربر بخواهید ثبت نام یا ورود به حساب را انجام دهد.

حالت کاتالوگ

با یک کلیک اپلیکیشن فروشگاهی را تبدیل به کاتالوگ نمایید و امکان فروش محصولات را متوقف کنید و سبد خرید و قیمت و...را در اپلیکیشن مخفی کنید.

تب سفارشی محصولات

با استفاده از این ویژگی می‌توانید به تعداد دلخواه تب‌های سفارشی برای هر محصول اضافه کنید و توضیحات بیشتری در مورد هر محصول فروشگاه خود، به کاربر ارایه نمایید.

ویترین اپلیکیشن‌ها
نانو
خالقی

حسین خالقی

mana
mana

manatile

شرکت مانا تجارت کیان ایساتیس

آیا می خواهید اپلیکیشن شما در ویترین اپچار ثبت شود؟

مشتریان اپچار، با پر کردن فرم زیر شانس دیده شدن در سایت اپچار را دارند.

fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟