کاتالوگ کردن اپلیکیشن

پلاگین اختصاصی حالت کاتالوگ، یکی از افزونه های اختصاصی اپلیکیشن فروشگاهی اپچار است. این پلاگین به شما در شخصی سازی ویژگی های اپلیکیکشن فروشگاهی کمک خواهد کرد. زمانی که شما برای مدت کوتاهی فروش خود را متوقف کرده اید (مثلا ایام نوروز) به شما کمک می کند به راحتی اپ را کاتالوگ کرده و امکان ثبت سفارش را از کاربران خود بگیرید.

این افزونه به شما کمک میکند تا قسمت خرید و قیمت محصولات خود را حدف کرده و کاربران شما با مراجعه به اپ فقط بتوانند محصولات شما را مشاهده کنند و امکان خرید حذف می شود.

نحوه ی فعالسازی افزونه ی حالت کاتالوگ:

ابتدا به سایت اپچار، قسمت افزونه ها مراجعه نمایید و افزونه ی کاتالوگ را خریداری نمایید. پس از خریداری افزونه، در قسمت داشبورد، پایین صفحه، لایسنس فعالسازی وجود دارد. لایسنس را کپی کرده و سپس در محیط غیر وب (ورد یا تلگرام و ..)  past  نمایید و سپس مجدد از آنجا کپی کرده و در سایت خود قرار دهید و نهایتا افزونه را فعال نمایید.

پس از فعال شدن افزونه، کافی است به تنظیمات اپچار مراجعه نمایید و تیک فعالسازی حالت کاتالوگ را بزنید و اطلاعات را ذخیره نمایید. با این کار به راحتی فروشگاه شما تبدیل به کاتالوگ محصولات شما می شود.

نمایش حالت کاتالوگ در اپلیکیشن:

لیست محصولات:

نکته: در این وضعیت هیچ اطلاعاتی از قبیل موجود بودن یا قیمت کالا نمایش داده نمی شود.

کاتالوگ

جزئیات محصول:

در این قسمت، قیمتی نمایش داده نمی شود.

منو سمت راست:

قسمت تاریخچه ی سفارشات حذف می شود:

 

 

نظرتون درمورد این مقاله چیه؟!
fa_IR
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی اپچار اینجاست تا به سوالات شما پاسخ بده. هر سوالی دارید، بپرسید. در 24 ساعت آینده، در اسرع وقت به شما پاسخ میدیم.
? سلام. چه طوری می تونم کمکت کنم؟